(8-45) 433410    linelisrc@yahoo.com    Aplankyti

Mūsų darželis

musuDarzelis

Naujosios technologijos – ir patiems mažiausiems

 

20161110_183343

Nuo 2016 m.kovo 1d. Panevėžio regos centre „Linelis“ diegiama inovatyvi internetinė sistema – elektroninis dienynas. Tai nauja informacinė sistema „Mūsų darželis“,  kuri skirta tėvams ir regos centro darbuotojams bendrauti tarpusavyje ir siekti bendro tikslo – kuo geriau ugdyti    vaikus.     Informacinės     sistemos    „Mūsų darželis“   autoriai: Mažosios    bendrijos    (MB)    „Kompiuterizuoti   sprendimai“   vadovai Ramunė   Rupeikaitė – Los    ir    Kęstutis    Vaškevičius.    Anot    jų,   šia informacine   sistema   siekiama   sukurti nenutrūkstamą bendravimą ir bendradarbiavimą,  suteikti visą tikslingą  ir svarbią informaciją tėvams ir kartu sumažinti pedagogų laiko sąnaudas.  R. Rupeikaitė – Los teigia, kad laikas – turbūt brangiausias dalykas.   Būtent  jo  daugiausiai reikia skirti  ugdomiems  vaikams.  „Mūsų darželis“  padeda  taupyti  laiką net keliais  būdais.    Naudojantis   šia  sistema  pedagogės   kiekvieną dieną sužymėjusios  lankomumą  gauna  jau suskaičiuotas papildomas sumas, t.y. lankytas/nelankytas, pateisintas/nepateisintas dienas ir t.t. Pedagogams sumažėja rašymo darbų krūvis, nes pildant ugdymo veiklos ataskaitas, rengiant vaiko pasiekimų ir gebėjimų aprašus ir rašant įvairią kitokią informaciją, ji yra išsaugoma sistemoje ir regos centras gali pats pasirinkti kokia informacija nori dalintis su tėvais. Šioje sistemoje regos centro vyr. buhalterė gali matyti kiekvienos vaikų grupės lankomumo žiniaraštį ir taip susitikrinti duomenų teisingumą su savo turimais duomenimis, tad taupomas laikas.

Vaikučių tėveliams svarbu kiekvieną dieną sužinoti apie savo vaiką. Kartais tėvai nori gauti žinių dienos metu, kartais – vakare, o kartais – savaitgaliais. Dėl šios įvairovės regos centro personalui būna sunku atsakyti kiekvienam tėveliui.

Naudodamiesi šia sistema tėvai galės matyti, ką darželyje veikė jų vaikas, susipažinti su vaikų veikla ir jos priemonėmis. Pedagogams parengus vaikų pasiekimų ar pažangos aprašus, pastabas, tėvai visa tai galės matyti jiems patogiu laiku. Sistemoje „Mūsų darželis“ taip pat bus talpinami pakvietimai į susirinkimus, nuorodos į švietėjiškus straipsnius, vaizdinę medžiagą, anketas ir kitą medžiagą. Tokiu būdu bendravimas tarp tėvų ir regos centro taps dar glaudesnis ir gerės tarpusavio supratimas ir darbo produktyvumas.

Priminimai – laiku

Ar daug kartų turime priminti tėvams, kad reikalinga pažyma apie šeimos sudėties ar kita? Sistema „Mūsų darželis“ automatiškai primins tėvams ir pedagogams apie artėjančią dokumentų galiojimo pabaigą. Laiku pateikti dokumentai – mažiau skubėjimo, streso ir klaidų.

Pasiekiama visur

Prie sistemos „Mūsų darželis“ galima prisijungti visur, kur yra internetas. Tereikia įvesti sistemos tinklalapio adresą, savo prisijungimo duomenis ir visa informacija tampa pasiekiama. Pavyzdžiui, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, būdama išvykoje ar namuose, gali peržiūrėti pedagogų savaitės planus, teikti jiems siūlymus ar rekomendacijas. Regos centro direktorė iš bet kurios vietos gali susipažinti su kiekvieno pedagogo veikla ar kita informacija, kurią įvedė pedagogas. Tokiu būdu, net ir nebūdami įstaigoje, darbuotojai gali pasiekti reikalingą informaciją, ją komentuoti bei keisti.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. regos centro vaikučių tėveliai galės prisijungti prie šios sistemos ir matyti pateiktus regos centrui duomenis, grupės tvarkaraštį, grupės tėvų kontaktus. Tėvams bus prieinama informacija apie vaiko pasiekimus. Sistema suteikia bendravimą patogiu metu ji lanksčiai pritaikoma prie regos centro poreikių.

 

Regos centro direktorė Vera Janikūnienė

Informacija atnaujinta — 2016-12-03 << ATGAL

IEŠKOTI SVETAINĖJE

Kov 24, 2023 - Pn
Panevėžys LT
5°C
Vėjas 4 m/s, PV
Spaudimas 753.06 mmHg
Drėgnumas 93%
Debesys 49%
pen šeš sek pir ant
10/9°C
11/7°C
7/6°C
4/2°C
1/-1°C

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Partneriai

Partneriai

Rėmėjai

Rėmėjai

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

PANEVĖŽIO REGOS CENTRAS „LINELIS“
Darbo laikas: 8.00 – 17.00
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Im. kodas: 190413619
Ats./s. LT26 7300 0100 0238 8989
AB Swedbankas, banko kodas 73000
Direktorė – Vera Janikūnienė

Ukmergės g. 35, LT-35178 Panevėžys
Tel. (8 45) 433410
Tel. (8 45) 437939
El. paštas: linelisrc@yahoo.com

2023 © Panevėžio regos centras „Linelis“
NEĮGALIESIEMS